هر وقت فکر می کنید نیاز به کمک دارید ما در کنار شما هستیم تماس با پشتیبانی

بررسی مهم

  • نوع محصول : مایع
  • قابلیت اشتعال: دارد
  • خطر مرگ : متوسط

دریافت MSDS

MSDS

مقایسه محصول

ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور

راهنمای ثبت سفارش

با تشکر از شما ثبت سفارش با موفقیت انجام شد

برای پیگیری وضعیت سفارش و پرینت پیش فاکــــتور صـــادر شده لطفا کد رهــگیری فوق را یاداشت نمایید.

با استفاده از کد رهگیری می توانید:
  • سفارش خود را کنسل کنید
  • وضعیت سفارش خود بررسی نمایید.
  • پیش فاکتور موقت و یا فاکتور نهایی آنلاین را دریافت نمایید.
وضعیت موجود می باشد

لطفا تمامی فیلد های فرم سفارش را پر نمایید !

موجودی در انبار :

 ایزوپروپیل الکل ISOPROPYL ALCOHOL گريد صنعتی و دارویی بصورت بشكه شده. ایزوپروپیل الکل بشكه در انبار تهران شورآباد موجود است. ایزوپروپیل الکل مترون (metron) پلمپ هلند و تایوان و ایزوپروپیل الکل ال جی (LG) کره قابل عرضه می باشد.

برای ثبت سفارش و خرید ایزوپروپیل الکل فیلدهای خالی فرم بالا را تکمیل کنید.

برای خرید ایزوپروپیل الکل و آگاهی از قیمت روز ایزوپروپیل الکل با واحد فروش ایزوپروپیل الکل تماس حاصل فرمایید.

 

توضیحات عمومی ايزوپروپيل الكلISOPROPYL ALCOHOL

کد تعرفه گمرکی ایزوپروپیل الکل:              ۲۹۰۵۱۲۰۰

کد آیسیک ایزوپروپیل الکل:                      ۲۴۱۱۵۱۲۵۸۶

فرمول مولکولی ایزوپروپیل الکل:                C3H8O  or  CH3CHOHCH3  or  (CH3)2CHOH

CAS number ISOPROPYL ALCOHOL :                                            ۰-۶۳-۶۷

 

نام­های متداول دیگر ایزوپروپیل الکل:

ایزوپروپانول Isopropanol ، دو-پروپانول ۲-Propanol ، پروپان دو اُل Propan-2-ol ، دو هیدروکسی پروپان ۲-Hydroxypropane ، الکلاو Alkolave ، آوانتین Avantine ، هارتوسول Hartosol ، دی متیل کربینول Dimethylcarbinol ، دو پروپیل الکل sec-Propyl alcohol ، ۲-Propyl alcohol ، پتروهول Petrohol ، یک متیل اتانول ۱-Methylethanol ، الکلو Alcolo ، ایزوهول Isohol ، لاواکول Lavacol ، لوتوسول Lutosol ، پروپل Propol ، یک متیل اتیل الکل ۱-Methylethyl alcohol ، رابینگ الکل Rubbing alcohol


کاربرد بصورت خلاصهاز ایزوپروپیل الکل به عنوان یک حلال مقرون به صرفه برای تولید استون از طریق فرآیند اکسید شدن استفاده می شود. ایزوپروپیل الکل در تولید محصولات بهداشتی، لوازم آرایشی، داروها، چسب ها، آب بند، روان کننده ها، ضدیخ، شیشه شور، عطرها، پلاستیک، رزین های جلادهنده ی شلاک[۱]، رزین های اپوکسی و آکریلیک استفاده می شود.

کاربرد ایزوپروپیل الکل صنعتی در رزین ها

هم چنین از این حلال الکلی برای تغییر ماهیت خوراکی اتانول استفاده می شود. ایزوپروپیل الکل یکی از حلال های رنگ، رزین، چسب، آلکالوئیدها[۲] و جوهر است. برای تمیز کردن اثر ماژیک از روی پلاستیک و تخته های وایت برد از ایزوپروپیل الکل استفاده می شود. برای از بین بردن لکه ها از روی الیاف طبیعی مانند کتان و ابریشم نیز ایزوپروپیل الکل حلال مناسبی است.فروش ایزوپروپیل الکل وارداتی با بهترین قیمت

(G.Wade) (pubchem) (sciencing, 2017) (msds online, 2015) (the chemical company)


خصوصیات فیزیکی شیمیایی ایزوپروپیل الکلرنگ، بو، حالت فیزیکی و خصوصیات فیزیکی معروفایزوپروپیل الکل یک مایع شفاف، بی رنگ، فرار و با رایحه ای تند است. ایزوپروپیل الکل قابل اشتعال بوده و خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد. ایزوپروپیل الکل یکی از ایزومرهای یک پروپانول[۳] یا پروپیل الکل[۴] به شمار می­ رود. مقادیری از این حلال الکلی توسط روده ی انسان به طور طبیعی تولید می­ شود. ایزوپروپیل الکل متداول ترین و محبوب ترین نوع الکل است که عموما در جعبه کمک های اولیه خانه ها یافت می­شود.

وجود آب به صورت محلول در این الکل فرار به منظورکاهش نرخ تبخیر ضروری است. از این رو عمدتا ایزوپروپیل الکل به صورت ترکیب با آب در غلظت های ۷۰ و ۹۱% و گاها تا ایزوپروپیل الکل ۹۹% به فروش می رسد.

ساختار ایزوپروپیل الکل

استنشاق بخارات ایزوپروپیل الکل سبب سوزش دستگاه تنفسی می شود. غلظت های بالاتر ایزوپروپیل الکل، مانند مخدر عمل کرده و سرگیجه، سر درد، خواب آلودگی، احساس غم و اندوه ناگهانی و مرگ را می تواند در پی داشته باشد.

خوردن ایزوپروپیل الکل سبب خواب آلودگی، بیهوشی، درد معده، تهوع، اسهال، استفراغ، وگرفتگی عضلات می شود. نوشیدن این حلال دردوزهای حدود ۲۵۰ میلی لیتر می تواند سبب مرگ شود. بهتر است ایزوپروپیل الکل از گرما، جرقه، شعله و دیگر منابع احتراق دور نگه داشته شود. همچنین حضور اکسید کننده های قوی مانند استالدهید، کلر، اتیلن اکسید، اسیدها و ایزوسیانات ها در نزدیکی ایزوپروپیل الکل خطرناک است.

(SOEST)  (Lab Manager, 2008) (Bell-Young)


حلالیت در حلالهای دیگر و آبانحلال پذیری ایزوپروپیل الکل در آب : امتزاج پذير

ایزوپروپیل الکل در بسیاری از ترکیبات ناقطبی مانند کلروفرم، اتانول، اتر، بنزن و چربی ها انحلال پذیر است.

نامحلول در محلول های نمکی

خواص معروفایزوپروپیل الکل به عنوان یک ترکیب آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده ی قوی شهرت دارد.

ایزوپروپیل الکل گرید دارویی

 

شرکت­های تولیدکننده ی ايزوپروپيل الكلتولید کنندگان داخلی ایزوپروپیل الکل


در حال حاضر تولید کننده ای برای ایزوپروپیل الکل در مقياس صنعتي در ايران وجود ندارد.

تولیدکنندگان خارجی ایزوپروپیل الکل


آمریکا، هلند، آلمان، کانادا، آفریقای جنوبی، فرانسه، بلژیک، ژاپن، تایوان، هند، تایلند، آذربایجان، موراکو، چین و کره جنوبی از تولیدکنندگان حلال ایزوپروپیل الکل هستند.

ميزان واردات و صادرات ايزوپروپيل الكل خريد و فروش ايزوپروپيل الكل نمودار صادرات و واردات ايزوپروپيل الكل به ايران


تحلیل بازار ایزوپروپیل الکل ایزوپروپیل الکل يا ایزوپروپانول یکی از بزرگترین بازارهای حلال های آلی با ارزش تجاری حدودا ۴ میلیارد دلار را در اختیار دارد. قیمت جهانی ایزوپروپیل الکل به ازای هر کیلوگرم به صورت میانگین ۰٫۹ دلار است. صادرکنندگان ایزوپروپیل الکل در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۲ میلیون تن ایزوپروپیل الکل تولید و صادر کرده اند. بزرگترین صادر کننده ی ایزوپروپیل الکل، ایالات متحده آمریکا با ۳۷۷ ميليون دلار ارزش صادرات و تراز تجاري مثبت ۲۲۴ ميليون دلار است. چین پس از آمریکا در جایگاه دوم بزرگترین صادر کننده ی ایزوپروپیل الکل با صادرات نزديك به ۳۰۰ میلیون دلار و تراز تجاری مثبت ۱۹۶ میلیون دلار است. فروش ایزوپروپیل الکل

چین در طی ۷ سال با افزایش تقریبا دو برابری حجم صادرات خود از بزرگترین بازار تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایزوپروپیل الکل است. از ديگر سهامداران بزرگ بازار حلال ایزوپروپیل الکل كره جنوبي، آلمان و هلند هستند. هر كدام از این کشورها با حدوداً ۲۰۰ میلیون دلار، همگي تراز تجاري مثبت در صادرات استون داشته اند(ميزان صادرات بيش از واردات). بازار ایزوپروپیل الکل در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا و استفاده از ایزوپروپیل الکل در مواد ضدعفونی کننده در حدود ۵۴% بزرگتر شده است؛ در اين حين شرکت های چینی، کره اي، هلندی و آلمانی جايگاه خود را در بازار حفظ كرده اند و بلژیک چند پله سقوط کرده است. دریافت قیمت ایزوپروپیل الکل


بزرگترين تولید کنندگان ايزوپروپيل الكل در جهان :

شركت Dow chemicals امريكا

شركت LyondellBasell Industries آمریکا

شركت INEOS EUROPE در كشور بل‍ژيك

شركت Royal Dutch shell در كشور هلند

شركت P&B Chemicals Kumho و  LG Chem در كره جنوبي

در بازار ایران ایزوپروپیل الکل وارداتی شركتهاي كره اي، تايوان و آفريقاي جنوبي و ايزوپروپيل الكل بازيافتي موجود است.

بزرگترین کشورهای وارد کننده ی ایزوپروپیل الکل هند، بلژيك، اسپانيا و چين هستند. در اين ميان هند و اسپانيا با تراز تجاري منفي ۱۹۳ و ۵۶ ميليون دلار از بهترین بازارهای ایزوپروپیل الکل در آسيا و اروپا هستند. خرید ایزوپروپیل الکل مترون و فروش ایزوپروپیل الکل ال جی

آمار جهاني صادرات ايزوپروپيل الكل در سال ۲۰۲۰ ميلادي


آمار جهاني واردات ايزوپروپيل الكل در سال ۲۰۲۰ ميلادي

 


حلال تجارت آپادانا

شرکت حلال تجارت از سال ۱۳۹۱ در زمینه ی تامین حلال، خرید و فروش طیف گسترده ای از حلال های آلی از جمله فروش ایزوپروپیل الکل فعالیت دارد. این بازرگانی قادر به تامین کلیه ی حلال های آلی تولید داخل مانند متیل استات، اتیل استات و هم چنین حلال های وارداتی از جمله نرمال متیل پیرولیدون، استون، ایزوپروپیل الکل، متیل اتیل کتون (MEK) و … می باشد. هم چنین آمادگی ارائه ی خدمات در حوزه ی فروش ایزوپروپیل الکل صنعتی و دارویی از برندهای مترون و الجی با بالاترین خلوص در تهران، انبار شورآباد را دارد.

جهت خرید و آگاهی از قیمت روز ایزوپروپیل الکل فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید و یا با شماره های واحد فروش ایزوپروپیل الکل، درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.


کاربردهای ايزوپروپيل الكلصنایع مصرف­ کننده ايزوپروپيل الكل به ترتیب میزان مصرف:

کاربردهای ایزوپروپیل الکل


۱) صنایع آرایشی- بهداشتی :

در فرمولاسیون صابون ها، داروهای کوچک کننده منافذ پوست، لویسون های دست و لوسیون های بعد از اپیلاسیون و موزدایی و لاک پاک کن ها ایزوپروپیل الکل کاربرد دارد. پدهای ضدعفونی کننده و اسپری های تمیز کننده ی مانیتورها، تخته های وایت برد و سطوح از ایزوپروپیل الکل به عنوان یک ترکیب آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده استفاده می­شود. در بیمارستان ها نیز برای ضدعفونی کردن تجهیزات و شستن دست ها پیش از عمل های جراحی و هم چنین برای متوقف کردن خون ریزی های سطحی از ضدعفونی کننده های حاوی ایزوپروپیل الکل استفاده می­شود. (study.com) (Bell-Young) قيمت ايزوپروپيل الكل ال جي كره

ایزوپروپیل الکل گرید دارویی


۲) مصارف آزمایشگاهی :

در آزمایشگاه ها پیش از کالبد شکافی حیوانات آن ها را در محلولی از ایزوپروپیل الکل غوطه ور می­کنند. هم چنین به دلیل نامحلول بودن DNA در ایزوپروپیل الکل، از آن برای استخراج DNA استفاده می­شود. (study.com)


۳) صنعت چسب :

ایزوپروپیل الکل به عنوان حلال در فرمولاسیون چسب ها نقش دارد. برای تمیز کردن جای چسب از روی سطوح نیز از ایزوپروپیل الکل استفاده می­شود. در صنعت الکترونیک برای تمیز کردن و حذف چسب از روی صفحات مدارهای الکتریکی از ایزوپروپیل الکل استفاده می کنند.


۴) صنعت خودرو :

ایزوپروپیل الکل یکی از افزودنی های سوخت بوده که سبب کاهش اجتماع آب در خطوط انتقال سوخت می­شود. هم چنین اسپری های شوینده ی شیشه اتومبیل که مانع از یخ زدن شیشه ها می شوند حاوی حلال ایزوپروپیل الکل هستند.

با استفاده از الکل ها می توانیم لایه های رنگ را به راحتی از رنگ روغن جدا کنیم. به همین دلیل حلالی که برای تمیز کردن بدنه ی خودرو از چربی، روغن و لکه های قدیمی استفاده می شود، ایزوپروپیل الکل است. برای آماده سازی سطح خودرو پیش از رنگ کردن و پوشش دادن نیز از ایزوپروپیل الکل استفاده می کنند.


۵) صنعت چاپ :

به دلیل قابلیت انحلال پذیری جوهر چاپ در حلال ایزوپروپیل الکل، از آن برای تمیز کردن تجهیزات و دستگاه های چاپ گراور استفاده می­شود. در فرآیند چاپ فلکسوگرافی و لیتوگرافی از ایزوپروپیل الکل استفاده می کنند.   فروش ايزوپروپيل الكل قيمت مناسب

کاربرد ایزوپروپیل الکل در صنعت چاپ


۶) صنعت الکترونیک :

در تمیز کردن برخی قطعات الکترونیکی مانند برد، IC، نوار کاست های مغناطیسی، سی دی درایور ها و دیسک های CD و DVD به دلیل عدم آسیب رسانی از ایزوپروپیل الکل استفاده می­شود. برای تمیز کردن و از بین بردن چسب از روی بردهای الکتریکی و وسایل الکترونیکی نیز از محلول های حاوی ایزوپروپیل الکل استفاده می شود. (Bell-Young) (msds online, 2015)

فروش ايزوپروپيل الكل گريد تكنيكال ۹۹٫۹% خلوص

ایزوپروپیل الکل در صنعت الکترونیک


۷) سنتز ترکیبات شیمیایی :

برای تولید استون، متیل ایزوبوتیل کربینول[۵]، متیل ایزوبوتیل کتون[۶]، گلیسرول[۷] و ایزوپروپیل استات[۸] از ایزوپروپیل الکل استفاده می شود. (chemical engineering)


۸) صنعت داروسازي :

تجمع آب در گوش افرادی که زیاد به استخر می روند سبب بروز درد، تسریع رشد باکتری ها و ایجاد عفونت می شود. ایزوپروپیل الکل به دلیل داشتن فشار بخاری بالاتر از آب در دمای اتاق و تبخیر سریع، در فرمولاسیون قطره های گوش به کار می­رود. استفاده از این قطره ها پیش از شنا یا استحمام، سبب عدم نفوذ آب در گوش حین آب تنی شده و بعد از خروج از استخر به سرعت تبخیر می گردد. از جمله داروهایی که از ایزوپروپیل الکل در فرمولاسیون آن ها استفاده می شود، لانزوپرازول، دی والپروئکس سدیم، پرفنازین، دکس متیل فنیدات و آلگرا د هستند. فروش ايزوپروپيل الكل گريد دارويي


۹) صنعت رنگ و رزین :

به دلیل انحلال پذیری رنگ در ایزوپروپیل الکل از این حلال برای تمیز کردن رنگ ها استفاده می شود. (Bell-Young) همچنين به دليل اينكه ايزوپروپيل الكل هم حلال مناسبي در كنار استر ها و كتونهاست، براي ارزان سازي فرمولاسيون حلال رنگهاي حساس پايه نيتروسلولز استفاده مي شود. ایزوپروپیل الکل برای تمیز کردن رنگ های آکریلیک از روی لباس گزینه ی مناسبی است.

از دیگر کاربردهای ایزوپروپیل الکل، رقیق کردن رنگ های آکریلیک بر پایه ی آب است. در این مورد، رنگ آکریلیک پیش از استفاده بر روی بستر، تا حدود ۲۰ درصد با استفاده از حلال ایزوپروپیل الکل رقیق می شود. فرآیند اختلاط باید پیش از استفاده از رنگ انجام شود. مزیت استفاده از الکل ایزوپروپیل، افزایش سرعت خشک شدن رنگ است. الکل ها رنگ را رقیق کرده و ویسکوزیته ی آن را کاهش می دهند. چنانچه میزان ایزوپروپیل الکل استفاده شده بیش از حد نیاز باشد، رنگ به سرعت خشک شده و در اعمال کردن رنگ بر روی بستر مشکل ایجاد می کند.

کاربرد ایزوپروپیل الکل در تمیز کردن رنگ آکریلیک


۱۰) صنعت کشاورزی :

اسپری کردن مخلوطی از آب و ایزوپروپیل الکل سبب رهایی از آفت های میوه می شود. فروش ايزوپروپيل الكل ريكاوري اصفهان


سایر کاربرد ها :

گاها شمع­هایی که برای مدتی طولانی استفاده نشده اند دچار جرم و کثیفی شده و تمیز کردن آن ها با پارچه ی آغشته به ایزوپروپیل سبب جرم زدایی می­شود. تمیز کردن جای چسب برچسب قیمت ها، شیشه های عینک، تجهیزات آزمایشگاهی، آینه، تمیز کردن اثر انگشت و لک آب از روی سطوح مختلف، ابزارهای باغبانی، برس ها و قلموهای آرایشی، اجاق گاز، بو زدایی داخل کفش، بوزدایی دست ها پس از کار با سبزیجاتی مانند سیر و پیاز، اسپری کردن مقادیری از آن بر روی گردن به عنوان یک ضد عرق و برای جلوگیری از رنگ گرفتن یقه لباس، ثابت کردن آرایش، از بین بردن شپش در سگ ها از دیگر کاربردهای ایزوپروپیل الکل است. مخلوط کردن یک فنجان از ایزوپروپیل الکل با ۱۵ – ۱۰ قطره از اسانس های روغنی می تواند به عنوان خوشبو کننده های هوا استفاده شود. (expert home tips, 2018)


سهم هر صنعت از مصرف این ماده چقدراست؟

در سال ۲۰۱۱ میزان مصرف ايزوپروپيل الكل به تفکیک صنایع در نمودار زیر آمده است :

نمودار میزان مصرف ایزوپروپیل الکل در صنایع مختلف

نمودار شماره سه – نمودار میزان مصرف ایزوپروپیل الکل در صنایع مختلف


فرايند توليد ايزوپروپيل الكلجهت مطالعه در مورد كليه فرايند هاي بازيافت، آبگيري  و خالص سازي ايزوپروپيل الكل به لينك مراجعه فرماييد.


روش­های مختلف تولید ايزوپروپيل الكل:

ایزوپروپیل الکل طی واکنش پروپیلن (پروپن) حاصل از پالایش سوخت های فسیلی، نفت خام، گاز طبیعی و زغال سنگ، در حضور یک کاتالیست اسیدی مانند سولفوریک اسید و سپس فرآیند هیدرولیز ( تجزیه به وسیله آب) آن ها سنتز می­شود. این فرآیند با استفاده از دو روش آبدار شدن مستقیم و غیر مستقیم پروپیلن قابل انجام است که به توضیح و تفسیر آن می­پردازیم :


۱)  آب دار شدن مستقیم پروپیلن :

در تولید ایزوپروپیل الکل با استفاده از روش آبکافت مستقیم، پروپیلن و آب در فاز گاز یا مایع در حضور کاتالیست اسیدی با هم ترکیب شده و واکنش می­دهند. گرما و فشار لازم توسط یک کوره تامین می شود و یک برج تقطیر برای جداسازی محصول جانبی از محصول اصلی تعبیه شده است. تمام واکنش دهنده ها در واکنش شرکت نکرده و مقادیری از آن ها در محصول یافت می شوند. این جریان خروجی به کوره برگشت داده شده و یا برای مصارف دیگر جداسازی می­شوند.

در صورت انجام واکنش در فاز گاز، بستری ثابت از کاتالیست فسفریک اسید یا کاتالیست های سیلیکا، اکسید تنگستن و اکسید روی مورد استفاده قرار می گیرند. با تغییر فاز واکنش به گاز- مایع، یک کاتالیست اسیدی قوی که به راحتی یون مثبت خود را از دست می دهد[۹] مناسب بوده و واکنش در دمای کم و فشار بالا انجام می­شود. خرید و فروش ایزوپروپیل الکل الجی و مترون

با انجام واکنش در فاز مایع، دما و فشار عملیاتی هر دو بالا بوده ( رنج دمایی بین c ˚ ۲۵۰ – ۱۰۰ و رنج فشار بین atm 200 – ۶۰ ) و از کاتالیست محلول تنگستن استفاده می­شود. محصولات خروجی این واکنش در فاز گاز بوده که با کاهش فشار و دما ایزوپروپیل الکل مایع جداسازی می شود. از مزایای این روش نسبت به روش غیر مستقیم، فرسایش و خوردگی کمتر تجهیزات و تولید محصول ایزوپروپیل الکل با درصد خلوص ۹۹ – ۹۰% است. از معایب این روش نیاز به پروپیلن خالص است. فرايندهاي آبگيري از ايزوپروپيل الكل 

فرآیند تولید ایزوپروپیل الکل به روش آب دار شدن مستقیم پروپیلن

شکل شماره یک – فرآیند تولید ایزوپروپیل الکل به روش آب دار شدن مستقیم پروپیلن


۲)  آبدار شدن غیر مستقیم پروپیلن :

در آبکافت غیر مستقیم، ابتدا پروپیلن و سولفوریک اسید ترکیب شده و سولفات استرهای[۱۰]  مونو ایزوپروپیل سولفات و دی ایزوپروپیل سولفات[۱۱] حاصل می­شوند. پس از آن سولفات استر و آب در یک دستگاه هیدرولیز کننده وارد می­شوند. در این فرآیند مولکول ها شکسته شده و ایزوپروپیل الکل حاصل می­شود. یکی از محصولات جانبی این واکنش، دی ایزوپروپیل اتر[۱۲] است. چنانچه از سولفوریک اسید غلیظ ( بالای ۸۰%) استفاده شود، واکنش در دمای پایین انجام شده و در صورت استفاده از سولفوریک اسید ۸۰ – ۶۰% ، دمای عملیاتی افزایش می یابد.

فرآیند تولید ایزوپروپیل الکل به روش آبدار شدن غیر مستقیم پروپیلن

شکل شماره دو –  فرآیند تولید ایزوپروپیل الکل به روش آبدار شدن غیر مستقیم پروپیلن


۳)  هیدروژن دارشدن کاتالیستی استون :

استون خود حاصل اکسید شدن ایزوپروپیل الکل است که با هیدرژن دار کردن استون، ایزوپروپیل حاصل می­شود. در این فرآیند استون با گاز هیدروژن در حضور یک کاتالیست فلزی مانند روتنیم[۱۳]، رانی نیکل[۱۴] و پالادیوم[۱۵]، تحت فشار بالا واکنش می­دهد.

این فرآیند شامل دو بخش اصلی واکنش و بخش خالص سازی است. در این فرآیند گاز هیدروژن فشرده شده و همراه با استون مایع به قسمت بالایی یک راکتور گردشی وارد می شود. مخلوط در گردش از یک مخزن جداسازی گاز و مایع عبور می کند. در مرحله ی بعد مایع خنک می شود وگرمای تولید شده در حین واکنش حذف می گردد.

ضمنا این حلال طی فرآیندهای اکسید شدن پروپان، تخمیر و به عنوان یکی از محصولات جانبی متانول نیز، تولید می­شود. (sciencing, 2017) (the chemical company) (NCBI) (shigeru Hirata, 1998-02-03)


نحوه  عرضه و فروش ايزوپروپيل الكلجنس و حجم و جرم بشکه ایزوپروپیل الکل: فروش ايزوپروپيل الكل LG و ایزوپروپیل الکل مترون در بشكه هاي ۲۲۰ ليتري ۱۶۰ كيلويي فلزي انجام مي شود.

 فروش ایزوپروپیل الکل فله: فروش ایزوپروپیل الکل به صورت فله امکان پذیر نیست.

حداقل حجم فروش ایزوپروپیل الکل: کمترین حجم فروش ایزوپروپیل الکل، ۱ بشکه است.

حداکثر حجم فروش ایزوپروپیل الکل: محدودیتی در تناژ فروش ایزوپروپیل الکل وجود ندارد.

شما می توانید ایزوپروپیل الکل با خلوص بالا را از واحد فروش حلال تجارت با قیمت مناسب تهیه کنید.

تحويل ايزوپروپيل الكل metron و ایزوپروپیل الکل LG شورآباد تهران مي باشد.

فروش ایزوپروپیل الکل 99% به صورت بشکه

عرضه ی ایزوپروپیل الکل وارداتی با بالاترین کیفیت در حلال تجارت!

دریافت قیمت ایزوپروپیل الکل، فروش ایزوپروپیل الکل و خرید ایزوپروپیل الکل از بازرگانی حلال تجارت آپادانا.


فهرست واژگان[۱]– shellacs[2]– alkaloids : به هریک از ترکیبات آلی شیمیایی که دست کم دارای یک اتم نیتروژن در حلقه هتروسیکلیک هستند، آلکالوئید گفته می شود.

[۳]–  ۱-PROPANOL [4]–  propyl alcohol[5]– methyl isobutyl carbinol[6]– methyl isobutyl ketone[7]– glycerol[8]– isopropyl acetate[9]– strongly acid cation exchange catalyst[10]– sulfate esters[11]– mono- and diisopropyl sulfates[12]– Diisopropyl ether (DIPE)[13]– ruthenium[14]– Raney nickel[15]– palladium